Hopp til hovedinnhold
/
NYHET: ONH tilbyr nå økonomi og administrasjon, og digital markedsføring på campus (Foto: Oslo Nye Høyskole)

Vi utvider studietilbudet – nå også med campusstudier i økonomi og digital markedsføring

Våre bachelor- og årsstudier i økonomi og administrasjon og digital markedsføring har lenge vært populære nettstudier. Fra høsten 2026 utvider vi tilbudet og gjør det mulig å ta studiene også på campus – for deg som ønsker fysisk undervisning og et aktivt studiemiljø!

Publisert i Nyheter Torsdag 29. januar, 2026 - 12:30 | sist oppdatert i forgårs kl. 13:23:54

Campusstudiene gir deg en tydelig struktur i studiehverdagen, tett oppfølging fra fagmiljøet og muligheten til å lære sammen med andre studenter. Hos oss møter du et varmt, sosialt og inkluderende studiemiljø. Campus ligger på Adamstuen, med kafeer, restauranter og grønne områder rett i nærheten – og trikken stopper bokstavelig talt rett utenfor døren.

Som campusstudent i Oslo kan du engasjere deg i studentforeninger, delta på arrangementer og få faglig påfyll gjennom inspirasjonsforedrag i midttimen. Du har selvfølgelig tilgang til alle fasilitetene på campus og blir en del av et levende studiemiljø.

Økonomi og administrasjon

Økonomi og administrasjon er en trygg og fremtidsrettet utdanning. Uansett hvilken karrierevei du ser for deg, er økonomisk-administrativ kompetanse verdifull. Studiet passer for deg som er interessert i næringsliv, økonomi og hvordan virksomheter drives og utvikles.

Les mer 

Digital markedsføring

Fascineres du av den kreative, tekniske og dynamiske digitale verden? Ønsker du å jobbe med verktøy som hjelper deg å forstå brukere og skape effektiv kommunikasjon? En utdanning i digital markedsføring er etterspurt i norsk næringsliv og gir deg kompetanse arbeidsgivere ser etter.

Les mer 

Søk nå! ->


Tilbake til toppen